| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | TOK |
| диаметър | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Tokico |
| диаметър | 51 mm |
| височина | 44,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Tokico |
| диаметър | 51 mm |
| височина | 44,9 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | TOKICO |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Tokico |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 48,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 48,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Trw/Tok/Niss/Man/Dac |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Trw/Tokic/Niss |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | TOK |
| пълен комплект |
| диаметър | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Tokico |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Tokico |
| пълен комплект |