| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE-LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE-LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 51 mm |
| спирачна система | AISIN |
| спирачна система | AISIN |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 51 mm |
| спирачна система | AISIN |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Aisin |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |