| пълен комплект | |
| спирачна система | AKEBONO |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 51 mm |
| диаметър | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| диаметър | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Toyota/Akebono |
| диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| диаметър | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akeb/Toyota |
| диаметър | 51 mm |
| височина | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Toyota/Akebono |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 51 mm |
| спирачна система | TOY |
| пълен комплект |
| диаметър | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| пълен комплект |
| диаметър | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Toyota/Akebono |
| пълен комплект |
| материал | леярски чугун |
| отвор | 51 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | леярски чугун |
| отвор | 51 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |