| ограничение за производител | BENDIX |
| диаметър | 48 mm |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| дебелина | 3,2 mm |
| вътрешен диаметър | 36,5 mm |
| вътрешен диаметър | 47 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas |
| версия | Basic Parts |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина | 3,2 mm |
| вътрешен диаметър | 36,5 mm |
| вътрешен диаметър | 47 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/K/H |
| версия | Basic Parts |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix/Bosch/Ate |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | GUIDE BOOT B5051 |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH, KELSEY-HAYES |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 54,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | GUIDE BOOT B5051 |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH, KELSEY-HAYES |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate/Bosch |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Girling |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas/Trw |
| ограничение за производител | TRW |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 55,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate/Bendix |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 55 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas |
| пълен комплект |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate/Bendix_ |
| пълен комплект |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Trw/Girling |
| версия | With Mechanism |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,05 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692391 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,05 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692392 |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Girling |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| ограничение за производител | GIRLING |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| ограничение за производител | GIRLING |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV120E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| гаранция | 2 години гаранция |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV121E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| гаранция | 2 години гаранция |
| диаметър 1/диаметър 2 | 48,0 mm |
| спирачна система | ATE/TRW |
| за спирачни дискове с дебелина | 19,9 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| тегло | 2,24 kg |
| диаметър 1/диаметър 2 | 48,0 mm |
| спирачна система | ATE/TRW |
| за спирачни дискове с дебелина | 19,9 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| тегло | 2,34 kg |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър | 38 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10,001 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 38 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |