| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/Lucas/Bdx |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Girl/Ate |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 29,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/Lucas |
| диаметър | 36 mm |
| височина | 29,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 36 mm |
| височина | 28,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Girling |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 28,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 36 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/Lucas |
| пълен комплект |
| диаметър | 36 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas |
| пълен комплект |
| диаметър | 36 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 46,5 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 46,5 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 36 mm |
| вътрешна ширина | 57 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 36 mm |
| вътрешна ширина | 57 |
| материал | леярски чугун |