| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| тегло | 0,015 kg |
| тегло | 0,05 kg |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE BOOTS |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 49,75 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 55,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 16" WHEEL |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX395E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX394E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 56,95 mm |
| вътрешна ширина | 75 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 56,95 mm |
| вътрешна ширина | 75 |
| материал | леярски чугун |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN710E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN709E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 38 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| спирачна система | ATE |
| диаметър 1/диаметър 2 | 38,0 mm |
| спирачна система | ATE |
| за спирачни дискове с дебелина | 11 mm |
| материал | алуминий |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| тегло | 1,64 kg |
| диаметър 1/диаметър 2 | 38,0 mm |
| спирачна система | ATE |
| за спирачни дискове с дебелина | 11 mm |
| материал | алуминий |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| тегло | 1,64 kg |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |