| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE-LUCAS |
| тегло | 0,015 kg |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 53,05 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 55,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| спирачна система | ATE-LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| брой цилиндри | 2 |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 9,6 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692346 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| брой цилиндри | 2 |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 9,6 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692345 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694006 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694005 |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 57 mm |