| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 41 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 44 mm |
| височина | 55,5 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 41 mm |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Trw |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 8,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Vargas/Lucas/Trw |
| диаметър | 41 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | TRW |
| височина | 51,75 mm |
| диаметър | 44 mm |
| височина | 55,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 52 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Trw |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 41 mm |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| диаметър | 44 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 44 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Trw |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 44 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| диаметър | 44 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с ел. ръчна спирачка |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електронна ръзна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 41 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS1009E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електронна ръзна спирачка |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с ел. ръчна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 41 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS1008E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с ел. ръчна спирачка |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електронна ръзна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN1105E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с ел. ръчна спирачка |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електронна ръзна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN1104E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |