спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3R034ABE |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 40,9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13,5 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| минимална дебелина | 10,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17619
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
ATE 24011201711
|
|
BENDIX 562293B
|
|
DELPHI BG4045
55.73 €
-20%
44.58 €
|
|
FERODO DDF1502
38.81 €
-20%
31.05 €
|
|
FTE BS7068
|
|
GIRLING 6043813
|
|
JURID 562293J
|
|
LPR R1015P
37.67 €
-20%
30.14 €
|
|
METZGER WMKF99903
|
|
PILENGA 5757
|
|
TRW DF4381
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
VALEO 186802
91.68 €
-20%
73.35 €
|
|
DACIA 6001547683
|
|
RENAULT 6001547683
|
|
RENAULT 7701208252
|
|
RENAULT 8200123117
|
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia SANDERO | 75 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 84 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 88 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 84 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 88 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 72 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault TWINGO I (C06_) | 58 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LOGAN (LS_) | 84 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault TWINGO I (C06_) | 75 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 60 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 65 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 68 коня | дизел |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 58 коня | бензин |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 64 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 86 коня | дизел |
| Renault LOGAN I (LS_) | 75 коня | бензин |
| Renault LOGAN I (LS_) | 87 коня | бензин |
| Renault LOGAN I (LS_) | 68 коня | дизел |
| Renault LOGAN I комби (KS_) | 87 коня | бензин |
| Renault LOGAN I комби (KS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 87 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 68 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 87 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 60 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LOGAN II | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LOGAN (LS_) | 105 коня | Бензин/Етанол |
| Dacia SANDERO II | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO II | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia SANDERO II | 83 коня | бензин |
| Dacia LOGAN II | 73 коня | бензин |
| Dacia SANDERO II | 73 коня | бензин |
