спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W020ABE |
| дебелина | 25 mm |
| диаметър | 288 mm |
| височина | 55,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68,2 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24628E
|
|
AP X24628
|
|
ATE 24012501141
|
|
BOSCH 0986478893
|
|
BRECO BS8263
|
|
BREMBO 09693414
|
|
BREMBO 09693475
|
|
FERODO DDF846
55.06 €
-20%
44.04 €
|
|
JURID 562043J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2776
|
|
METELLI 230403
|
|
PAGID 53963
|
|
QUINTON HAZELL BDC4628
|
|
TEXTAR 98200074201
|
|
ZIMMERMANN 600320900
|
|
ZIMMERMANN 600320900
|
|
AUDI 09693414
|
|
AUDI 2401250114
|
|
FORD 1001093
|
|
FORD 1045994
|
|
FORD 1143641
|
|
SEAT 7M0615301E
|
|
SEAT 7M0615301G
|
|
VW 7M0615301E
|
|
VW 7M0615301G
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
