спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF846 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 288 mm |
| височина | 55,3 mm |
| тегло | 15,5 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68,2 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF846
55.06 €
-20%
44.04 €
|
|
FERODO DDF8461
|
|
FERODO DDF846C
59.29 €
-20%
47.43 €
|
|
FERODO DDF846C1
|
|
APEC braking DSK939
|
|
ATE 24012501141
|
|
ATE 425114
|
|
BENDIX 562043B
|
|
BENDIX 562043BC
|
|
BOSCH 0986478893
|
|
Brake ENGINEERING 955645
|
|
Brake ENGINEERING DI955645
|
|
BREMBO 09693410
|
|
BREMBO 09693414
|
|
BREMBO 09693410
|
|
BREMBO 09693414
|
|
DELPHI BG3025
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 14160
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO DDF8461
|
|
FERODO DDF846C1
|
|
FTE BS4628
|
|
GRAF DF29403
|
|
HP (ZEBRA) 57678
|
|
JURID 562043J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
JURID 562043JC
89.33 €
-20%
71.46 €
|
|
LPR F1571V
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1582824
|
|
MAGNETI MARELLI 1582824
|
|
METELLI 230403
|
|
METELLI 230403
|
|
MGA D1203
|
|
MINTEX MDC1017
|
|
NATIONAL NBD857
|
|
NECTO WN846
|
|
NK 202545
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
OBTEC A/S 815424241
|
|
PAGID 53963
|
|
QH Benelux 57678
|
|
QUINTON HAZELL BDC4628
|
|
QUINTON HAZELL BDC4628P
|
|
REMSA 667620
|
|
ROADHOUSE 64961
|
|
sbs 1815202545
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
STOP 562043S
|
|
TEXTAR 92074200
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
TEXTAR 98200074201
|
|
TRW DF2776
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
TRW DF2776BP
|
|
VALEO 197236
|
|
WAGNER WGR08461
|
|
ZIMMERMANN 600320900
|
|
FORD 1001093
|
|
FORD 1045994
|
|
FORD 1143641
|
|
FORD 1526686
|
|
FORD 7236232
|
|
FORD 7M0615301E
|
|
FORD 7M0615301G
|
|
FORD 95VWX1125B1D
|
|
FORD 95VWX1125BD
|
|
FORD 95WX1125BC
|
|
SEAT 7M0615301E
|
|
SEAT 7M0615301G
|
|
SKODA 7M0615301G
|
|
VAG 7M0615301E
|
|
VAG 7M0615301G
|
|
VW 7M0615301E
|
|
VW 7M0615301G
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 130 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
