спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W049ABE |
| диаметър | 314 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 9 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 49,6 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 145 mm |
| отвор | 15,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24013002201
|
|
BOSCH 0986479735
|
|
HELLA 8DD355117791
|
|
HELLA PAGID 8DD355117791
|
|
MINTEX MDC2317
|
|
NK 2047146
|
|
PAGID 55324PRO
|
|
PILENGA V213
|
|
sbs 18152047146
|
|
TEXTAR 92232403
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
ZIMMERMANN 600324220
|
|
SEAT 1K0615301AJ
|
|
VAG 1K0615301AJ
|
|
VW 1K0615301AJ
|
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 200 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 200 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 116 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 170 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 177 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 177 коня | дизел |
