спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92232403 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 314 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| височина | 49,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| тегло | 9,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2324 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002324
|
|
TEXTAR 98200232401
|
|
APEC braking DSK2951
|
|
ATE 24013002201
|
|
BENDIX 562688BC
|
|
BOSCH 0986479735
|
|
BOSCH 986479735
|
|
COMLINE ADC2601V
|
|
DELPHI BG4330
85.42 €
-20%
68.34 €
|
|
FERODO DDF2016C
|
|
HELLA PAGID 355117791
|
|
HELLA PAGID 8DD355117791
|
|
JURID 562688JC
|
|
MINTEX MDC2317
|
|
NK 2047146
|
|
NK 3147146
|
|
PAGID 55324
|
|
PAGID 55324PRO
|
|
REMSA 6147910
|
|
ROADHOUSE 6147910
|
|
TRW DF6695S
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
ZIMMERMANN 600324220
|
|
AUDI 1K0615301AJ
|
|
SEAT 1K0615301AJ
|
|
SKODA 1K0615301AJ
|
|
VW 1K0615301AJ
|
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 200 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 200 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 116 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 170 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 177 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 177 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 184 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 184 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 220 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (US) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen TIGUAN (US) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen TIGUAN (US) | 150 коня | дизел |
