спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X015ABE |
| дебелина | 24 mm |
| диаметър | 286 mm |
| височина | 58,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569053
|
|
VAUXHALL 90487103
|
|
AP 24509
|
|
ATE 24012401191
|
|
BENDIX 561869B
|
|
BOSCH 0986478594
|
|
BRECO BS8155
|
|
BREMBO 09588910
|
|
FERODO DDF697
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
JURID 561869J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2720
|
|
PAGID 52425
|
|
QUINTON HAZELL BDC4579
|
|
TEXTAR 98200066901
|
|
ZIMMERMANN 430147000
|
|
OPEL 09588910
|
|
OPEL 569053
|
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 136 коня | бензин |
