спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF697 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 286 mm |
| височина | 58,4 mm |
| тегло | 14,2 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF697
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FERODO DDF6971
|
|
GENERAL MOTORS 569053
|
|
GENERAL MOTORS 90487103
|
|
VAUXHALL 569053
|
|
VAUXHALL 90487103
|
|
A.B.S. 16263
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
APEC braking DSK906
|
|
ATE 24011007001
|
|
ATE 410700
|
|
ATE 424119
|
|
BENDIX 561869B
|
|
BENDIX 561869BC
|
|
BOSCH 0986478594
|
|
BOSCH 0986478549
|
|
BOSCH 0986478594
|
|
Brake ENGINEERING 955483
|
|
Brake ENGINEERING DI955483
|
|
BRECO BS8155
|
|
BREMBO 09588910
|
|
BREMBO 09588910
|
|
DELPHI BG2908
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
FERODO DDF6971
|
|
FIRST LINE FBD596
|
|
GRAF DF29446
|
|
HP (ZEBRA) 57603
|
|
JURID 561869J
|
|
JURID 561869JC
|
|
LPR O1301V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1342324
|
|
MAGNETI MARELLI 1342324
|
|
METELLI 230446
|
|
METELLI 230446
|
|
MGA D1246
|
|
MINTEX MDC866
|
|
NATIONAL NBD599
|
|
NECTO WN794
|
|
PAGID 52425
|
|
QH Benelux 57603
|
|
QUINTON HAZELL BDC4640
|
|
QUINTON HAZELL BDC4640P
|
|
REMSA 641920
|
|
ROADHOUSE 64901
|
|
sbs 1815203620
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
TEXTAR 92066900
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
TEXTAR 98200066901
|
|
TRW DF2720
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
VALEO 186492
|
|
ZIMMERMANN 430147000
|
|
OPEL 569015
|
|
OPEL 569053
|
|
OPEL 90487103
|
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 115 коня | бензин |
