спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X028ABE |
| дебелина | 11 mm |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9195981
|
|
AP 14073
|
|
ATE 24011101521
|
|
ATE 24011301611
|
|
BOSCH 0986478081
|
|
BRECO BS7602
|
|
BREMBO 08863810
|
|
FEBI BILSTEIN 19510
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FERODO DDF1129
58.64 €
-20%
46.91 €
|
|
JURID 562195J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4225
|
|
TEXTAR 98200111301
|
|
ZIMMERMANN 160600100
|
|
ZIMMERMANN 430149300
|
|
OPEL 08863810
|
|
OPEL 569020
|
| Opel CORSA C (F08, F68) | 58 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 80 коня | бензин |
