спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1129 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 7 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 110 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1129
58.64 €
-20%
46.91 €
|
|
FERODO DDF11291
|
|
FERODO DDF1129C
|
|
VAUXHALL 9195981
|
|
APEC braking DSK2056
|
|
ATE 24011101521
|
|
ATE 411152
|
|
BENDIX 562195B
|
|
BENDIX 562195BC
|
|
BENDIX 569020B
|
|
BOSCH 0986479189
|
|
Brake ENGINEERING 956126
|
|
Brake ENGINEERING DI956126
|
|
BREMBO 08863810
|
|
BREMBO 08863810
|
|
DELPHI BG3567
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
FEBI BILSTEIN 19510
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FERODO DDF11291
|
|
FTE BS5306
|
|
GRAF DF29568
|
|
JURID 562195J
|
|
JURID 562195JC
51.29 €
-20%
41.03 €
|
|
LPR O1001P
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1344014
|
|
MAGNETI MARELLI 1344014
|
|
METELLI 230568
|
|
METELLI 230568
|
|
MGA D1423
|
|
MINTEX MDC1453
|
|
NATIONAL NBD1106
|
|
NECTO WN1148
|
|
PAGID 50362
|
|
QH Benelux 7326
|
|
QUINTON HAZELL BDC5306P
|
|
REMSA 696710
|
|
ROADHOUSE 666400
|
|
ROADHOUSE 666400
|
|
sbs 1815203641
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
TEXTAR 92111300
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TEXTAR 98200111301
|
|
TRW DF4225
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VALEO 186757
71.09 €
-20%
56.87 €
|
|
WAGNER WGR11291
|
|
ZIMMERMANN 430149320
|
|
ZIMMERMANN 430149300
|
|
ZIMMERMANN 430149320
|
|
OPEL 9195981
|
| Opel CORSA C (F08, F68) | 58 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 80 коня | бензин |
