спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3Y012ABE |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 305 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,5 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| височина | 63,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15,3 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17032
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
ACDelco AC2525D
|
|
AP 24812
|
|
ATE 24012601301
|
|
BENDIX 562147B
|
|
BENDIX PRT5254
|
|
BOSCH 0986478772
|
|
BRECO BS8438
|
|
BREMBO 09885210
|
|
BREMBO 09885210
|
|
DBA DBA4540
|
|
DBA DBA540
|
|
DELPHI BG3659
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
FERODO DDF1169
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FTE BS5382
|
|
GIRLING 6041701
|
|
JAPANPARTS DI094
|
|
JAPANPARTS JDI094
|
|
JURID 562147J
|
|
LPR R1563V
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4170
|
|
MAGNETI MARELLI 353612502240
|
|
METELLI 230696
|
|
METZGER 24812
|
|
MGA D1410
|
|
MINTEX MDC1488
|
|
NATIONAL NBD1115
|
|
NK 209303
|
|
OBTEC A/S 474703V
|
|
PAGID 54136
|
|
PILENGA V951
|
|
QH Benelux 57954
|
|
QUINTON HAZELL 662610
|
|
REMSA 662610
|
|
ROADHOUSE 662610
|
|
ROULUNDS RUBBER D2525
|
|
TEXTAR 92113600
|
|
TEXTAR 98200113601
|
|
TRW DF4170
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VALEO 186737
|
|
WOKING P662610
|
|
CHRYSLER 052098672
|
|
JEEP 52098672
|
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 190 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 220 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 140 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 258 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
