спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1169 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 305 mm |
| височина | 63 mm |
| тегло | 15,65 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 25 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1169
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FERODO DDF11691
|
|
APEC braking DSK2143
|
|
ASHIKA 6000094
|
|
ATE 24012601301
|
|
ATE 426130
|
|
BENDIX 562147B
|
|
BENDIX 562147BC
|
|
BLUE PRINT ADA104313
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
BOSCH 0986478772
|
|
Brake ENGINEERING 956080
|
|
Brake ENGINEERING DI956080
|
|
BRECO BS8438
|
|
BREMBO 09885210
|
|
BREMBO 09885210
|
|
DELPHI BG3659
105.33 €
-20%
84.26 €
|
|
FERODO DDF11691
|
|
GRAF DF29696
|
|
JAPANPARTS DI094
|
|
JURID 562147J
|
|
JURID 562147JC
|
|
LPR R1563V
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1250224
|
|
MAGNETI MARELLI 1250224
|
|
METELLI 230696
|
|
METELLI 230696
|
|
MGA D1410
|
|
MINTEX MDC1488
|
|
NATIONAL NBD1115
|
|
NECTO WN1192
|
|
PAGID 54136
|
|
QH Benelux 57954
|
|
QUINTON HAZELL BDC5382P
|
|
sbs 1815209303
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
TEXTAR 92113600
|
|
TEXTAR 98200113601
|
|
TRW DF4170
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VALEO 197238
|
|
WAGNER WGR11691
|
|
JEEP 52098672
|
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 87 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 190 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 220 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 140 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 258 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
