спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3Y038ABE |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 30 mm |
| диаметър | 350 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 55 mm |
| кръг на дупките | 72 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 6009916
|
|
BENDIX PRT6100
|
|
BLUE PRINT ADA104363
112.26 €
-20%
89.81 €
|
|
JAPANPARTS DI916
|
|
JAPKO 60916
|
|
CHRYSLER 68035012AD
|
|
JEEP 68035012AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 352 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 190 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 241 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | Бензин/Етанол |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 250 коня | дизел |
