спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104363 |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 54,5 mm |
| външен диаметър | 350 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 30,5 mm |
| тегло | 12,650 kg |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18217
|
|
ABE C3Y038ABE
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
ALLMAKES 68035012B
|
|
APEC braking DSK2937
|
|
ASHIKA 6009916
|
|
ASHUKI US104363
|
|
BORG & BECK BBD6005S
|
|
CIFAM 8001278C
|
|
DELPHI BG9121
|
|
DELPHI BG9121C
130.88 €
-20%
104.7 €
|
|
DJ PARTS BD2140
|
|
FREMAX BD5152
|
|
fri.tech. BD1545
|
|
HELLA 8DD355122411
|
|
HELLA PAGID 8DD355122411
|
|
ICER 78BD51522
|
|
JAPANPARTS DI916
|
|
JAPKO 60916
|
|
KAISHIN CBR522
|
|
KAWE 6151210
|
|
MDR MFD2916
|
|
METELLI 231278C
|
|
MINTEX MDC2652
|
|
OPEN PARTS BDR271220
|
|
PAGID 55722
|
|
R BRAKE 78RBD25152
|
|
REMSA 6151210
|
|
ROADHOUSE 6151210
|
|
TEXTAR 92272205
125.78 €
-20%
100.62 €
|
|
TRISCAN 8120101072C
|
|
TRUSTING DF1545
|
|
TRW DF8094
|
|
VALEO 197580
|
|
WOKING D6151210
|
|
CHRYSLER 68035012AB
|
|
JEEP 68035012AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 352 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 190 коня | дизел |
