спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C40001ABE |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,3 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 64,7 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 168 mm |
| отвор | 13 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 610W000
|
|
ATE 24011007141
|
|
BOSCH 0986479220
|
|
CAR 142349
|
|
CIFAM 800595
|
|
DELPHI BG3615
48.55 €
-20%
38.84 €
|
|
FERODO DDF1187
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
FTE BS5008
|
|
GRAF DF29595
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310905
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
IPS Parts IBP1W00
|
|
JAPANPARTS DPW00AF
|
|
METELLI 230595
|
|
MINTEX MDC1389
|
|
NIPPARTS J3310905
34.05 €
-20%
27.24 €
|
|
NK 205007
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
PAGID 54290
|
|
QUINTON HAZELL BDC5008
|
|
QUINTON HAZELL BSF5008
|
|
TEXTAR 92129000
|
|
TEXTAR 98200129001
|
|
TRW DF4504
|
|
CHEVROLET 96312560
|
|
DAEWOO 24011007141
|
|
DAEWOO 96312560
|
|
DAEWOO P96312560
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 122 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 103 коня | бензин |
