спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1187 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 64 mm |
| тегло | 9,29 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1187
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
FERODO DDF11871
|
|
GENERAL MOTORS 96312560
|
|
APEC braking DSK2067
|
|
ASHIKA 610W000
|
|
ATE 24011007141
|
|
ATE 410714
|
|
BLUE PRINT ADG04326
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
BOSCH 0986479220
|
|
Brake ENGINEERING 955871
|
|
Brake ENGINEERING DI955871
|
|
DELPHI BG3615
48.55 €
-20%
38.84 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23542
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DDF11871
|
|
JAPANPARTS DPW00
|
|
KAVO PARTS BR1203
|
|
LPR O1010P
|
|
METELLI 230595
|
|
METELLI 230595
|
|
MINTEX MDC1389
|
|
NATIONAL NBD983
|
|
PAGID 54290
|
|
QH Benelux 57853
|
|
QUINTON HAZELL BDC5008
|
|
QUINTON HAZELL BDC5008P
|
|
sbs 1815205007
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92129000
|
|
TEXTAR 98200129001
|
|
TRW DF4504
|
|
TRW DF4880
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
CHEVROLET 96312560
|
|
DAEWOO 96312560
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 122 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 105 коня | бензин |
| Chevrolet ASTRA седан | 116 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | дизел |
| Chevrolet NUBIRA седан | 94 коня | бензин |
