спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C40306ABE |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 261 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| височина | 40 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 114 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16911
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
ATE 24011003081
|
|
BLUE PRINT ADG04336
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
BRADI 1265155
|
|
DBA DBA874
|
|
DELPHI 484804
|
|
DELPHI BG3336
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
FERODO DDF1412
|
|
FTE BS5003
|
|
GIRLING 6040834
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J33010305
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310305
39.39 €
-20%
31.52 €
|
|
IPS Parts IBP1K00
|
|
JAPANPARTS DPK00
|
|
JAPANPARTS DPK00AF
|
|
JAPANPARTS DPK08
|
|
LPR M5834P
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NIPPARTS J3310305
25.46 €
-20%
20.37 €
|
|
OBTEC A/S 484804
|
|
PEX 140287
|
|
PILENGA 5845
|
|
QUINTON HAZELL BDC5003
|
|
QUINTON HAZELL BSF5003
|
|
TRW DF4083
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
HYUNDAI 0K9AA26251C
|
|
KIA 0K9AA26251A
|
|
KIA 0K9AA26251
|
|
KIA 0K9AA26251A
|
|
KIA 0K9AA26251B
|
|
KIA DF4083
|
| Kia CLARUS (K9A) | 116 коня | бензин |
| Kia CLARUS (K9A) | 133 коня | бензин |
| Kia CLARUS комби (GC) | 116 коня | бензин |
| Kia CLARUS комби (GC) | 133 коня | бензин |
| Kia CARENS I (FC) | 110 коня | бензин |
