спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C42031ABE |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 307 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| дълбочина | 67 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16544
|
|
APEC braking DSK362
|
|
BRADI 1528964
|
|
Brake ENGINEERING 955341
|
|
Brake ENGINEERING 956001
|
|
Brake ENGINEERING DI955341
|
|
Brake ENGINEERING DI956001
|
|
HP (ZEBRA) 57644
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4289
|
|
MINTEX MDC906
|
|
NATIONAL NBD564
|
|
NK 204573
|
|
sbs 1815204573
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
LEXUS 4243114150
|
|
LEXUS 4243114170
|
|
LEXUS 4243130140
|
|
LEXUS 4243130190
|
|
LEXUS 4243130240
|
|
LEXUS 4243150040
|
|
TOYOTA 4243114150
|
|
TOYOTA 4243114170
|
|
TOYOTA BG3230
|
| Lexus LS (UCF10) | 245 коня | бензин |
| Lexus GS (JZS147) | 212 коня | бензин |
