спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204573 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,6 kg |
| диаметър | 307 mm |
| височина | 67 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17215
73.08 €
-20%
58.46 €
|
|
BORG & BECK BBD4101
|
|
BREMBO 09A13810
|
|
DELPHI BG3230
54.26 €
-20%
43.41 €
|
|
EUROBRAKE 5815204573
|
|
FERODO DDF1375
41.78 €
-20%
33.43 €
|
|
FIRST LINE FBD1053
|
|
HELLA PAGID 8DD355113151
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312031
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
MGA D1261
|
|
MINTEX MDC906
|
|
PAGID 54709
|
|
PEX 140589
|
|
PILENGA V682
|
|
QUINTON HAZELL BDC5080
|
|
sbs 1815204573
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
TEXTAR 92150400
|
|
TRUSTING DF1171
|
|
TRW DF4289
|
|
LEXUS 4243130140
|
|
LEXUS 4243130190
|
|
LEXUS 4243130240
|
|
LEXUS 4243140080
|
|
LEXUS 4243150040
|
| Lexus LS (UCF10) | 245 коня | бензин |
| Lexus GS (JZS147) | 212 коня | бензин |
