спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C42050ABE |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 56,8 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вътрешен диаметър | 180 mm |
| отвор | 14,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011003201
|
|
BOSCH 0204173007
|
|
CAR 1421141
|
|
CIFAM 800771
|
|
DELPHI BG4051
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
FERODO DDF1409
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FTE BS7078
|
|
GRAF DF29771
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312053
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
JAPANPARTS DP231AF
|
|
METELLI 230771
|
|
NIPPARTS J3312053
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
TRW DF4446
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
ZIMMERMANN 590259300
|
|
TOYOTA 24011003201
|
|
TOYOTA 424310F010
|
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 129 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 116 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 177 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 136 коня | дизел |
