спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4446 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| мярка на резбата | 14,75 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 56,8 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| диаметър на барабана | 180 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2523
|
|
ATE 24011003201
|
|
BENDIX 562431B
|
|
BENDIX 562431BC
|
|
BLUE PRINT ADT343196
34.31 €
-20%
27.45 €
|
|
BORG & BECK BBD4602
|
|
BOSCH 0204173007
|
|
BOSCH 0986479448
|
|
BOSCH 0986479989
|
|
BOSCH 204173007
|
|
Brake ENGINEERING DI956422
|
|
BREMBO 08A35410
|
|
CAR 1421141
|
|
CAR HPD1141
|
|
DELPHI BG4051
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
FEBI BILSTEIN 27238
34.61 €
-20%
27.69 €
|
|
FERODO DDF1409
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FERODO DDF14091
|
|
FTE BS7078
|
|
GIRLING 6044464
|
|
HELLA 8DD355114371
|
|
HELLA 8DD355119021
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312053
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
JAPANPARTS DP231
|
|
JURID 562431J
|
|
JURID 562431JC
|
|
LPR T2039P
32.97 €
-20%
26.38 €
|
|
MAPCO 45571
|
|
METELLI 230771
|
|
METZGER 230771
|
|
MEYLE 30155230082
|
|
MINTEX MDC1840
|
|
NIPPARTS J3312053
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
NK 2045112
|
|
NK 3145112
|
|
PAGID 54648
|
|
QH Benelux 58364
|
|
QUINTON HAZELL BDC5589
|
|
QUINTON HAZELL BSF5589
|
|
REMSA 6108800
|
|
SWAG 81927238
|
|
TEXTAR 92164800
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
TEXTAR 92164803
|
|
TRISCAN 812013192
|
|
TRUSTING DF1149
|
|
VALEO 197348
|
|
ZIMMERMANN 590259300
|
|
TOYOTA 424310F010
|
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 129 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 116 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 177 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 136 коня | дизел |
