спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C43007ABE |
| диаметър | 261 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 39,9 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 124,3 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| отвор | 13 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011002691
|
|
BENDIX 562255B
|
|
BOSCH 0986479128
|
|
CAR 142369
|
|
DELPHI BG3556
69.09 €
-20%
55.27 €
|
|
FTE BS5391
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3313027
41.93 €
-20%
33.54 €
|
|
JURID 562255J
66.89 €
-20%
53.51 €
|
|
MINTEX MDC1402
|
|
NIPPARTS J3313027
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
PAGID 54302
|
|
PEX 140827
|
|
QUINTON HAZELL BDC5391
|
|
TEXTAR 92130200
|
|
TEXTAR 98200130201
|
|
TRW DF4278
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
TRW DF4278BP
|
|
MAZDA 24011002691
|
|
MAZDA B26Y26251
|
| Mazda 323 F VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 131 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 101 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 131 коня | бензин |
