спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562255J |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 260 mm |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562255
|
|
A.B.S. 17092
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
APEC braking DSK2095
|
|
ATE 24011002691
|
|
ATE 410269
|
|
BENDIX 562255B
|
|
BOSCH 0986479128
|
|
Brake ENGINEERING DI955998
|
|
DELPHI BG3556
69.09 €
-20%
55.27 €
|
|
HP (ZEBRA) 58095
|
|
JURID 562255J
66.89 €
-20%
53.51 €
|
|
MINTEX MDC1402
|
|
NK 203248
|
|
PAGID 54302
|
|
QUINTON HAZELL BDC5391
|
|
REMSA 683300
|
|
ROADHOUSE 683300
|
|
sbs 1815203248
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
TEXTAR 92130200
|
|
TEXTAR 9820013001
|
|
TEXTAR 98200130201
|
|
TRUSTING DF852
|
|
TRW DF4278
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
MAZDA B26Y26251
|
|
MAZDA BJ3Y26251
|
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 131 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 101 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 131 коня | бензин |
