спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0202.1 |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 42,4 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 158,5 mm |
| отвор | 15,3 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422202
|
|
BENDIX 562514BC
|
|
BREMBO 09990821
|
|
DELPHI BG3869
|
|
FEBI BILSTEIN 22878
100.21 €
-20%
80.17 €
|
|
FERODO DDF1526C
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
FERODO DDF1526C1
|
|
HELLA 8DD355109861
|
|
HELLA 8DD355113321
|
|
HELLA PAGID 8DD355109861
|
|
HELLA PAGID 8DD355113321
|
|
MINTEX MDC1657
|
|
MINTEX MDC1758
|
|
NK 204762
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
PAGID 54223
|
|
PAGID 54522
|
|
ROULUNDS BRAKING D2325
|
|
TEXTAR 92122300
|
|
TEXTAR 92122305
|
|
TEXTAR 92152200
78.85 €
-20%
63.08 €
|
|
TEXTAR 98200122301
|
|
TEXTAR 98200122301PRO
|
|
TEXTAR 98200152201
|
|
ZIMMERMANN 100330400
|
|
ZIMMERMANN 100331300
|
|
ZIMMERMANN 100331320
|
|
ZIMMERMANN 100331350
|
|
VAG 3D0615601E
|
|
VAG 4E0615601
|
|
VAG 4E0615601E
|
|
VAG 4E0615601J
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
