спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0212.1 |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 42,4 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 178 mm |
| отвор | 15,3 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422212
|
|
BENDIX 562518BC
|
|
BOSCH 0986479062
|
|
BREMBO 09A26911
|
|
CAR 1421044
|
|
DELPHI BG3958
75.22 €
-20%
60.17 €
|
|
FEBI BILSTEIN 36238
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FERODO DDF1934C
174.86 €
-20%
139.89 €
|
|
HELLA 8DD355109881
|
|
HELLA 8DD355113331
|
|
HELLA 8DD355113341
|
|
HELLA PAGID 8DD355109881
|
|
HELLA PAGID 8DD355113331
|
|
HELLA PAGID 8DD355113341
|
|
PAGID 54224
|
|
PAGID 54523
|
|
PAGID 54523PRO
|
|
TEXTAR 92122400
85.42 €
-20%
68.34 €
|
|
TEXTAR 92152300
|
|
TEXTAR 98200122401
|
|
TEXTAR 98200152301
|
|
TRW DF4269
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
ZIMMERMANN 100330600
|
|
ZIMMERMANN 100331120
|
|
ZIMMERMANN 100331150
|
|
VAG 3D0615601D
|
|
VAG 4E0615601A
|
|
VAG 4E0615601K
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
