спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0241.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 2 | 6 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 43,5 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 127 mm |
| отвор | 14,2 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422241
|
|
BARUM BAR22241
|
|
BENDIX 562297B
|
|
BOSCH 0986479224
|
|
BREMBO 09493931
|
|
BREMBO 09493934
|
|
CAR 1421181
|
|
DELPHI BG3944
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28178
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
FERODO DDF1298
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FERODO DDF12981
|
|
HELLA 8DD355112591
|
|
HELLA 8DD355112601
|
|
HELLA PAGID 8DD355112591
|
|
HELLA PAGID 8DD355112601
|
|
LPR F2001V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MINTEX MDC1736
|
|
PAGID 54458
|
|
PAGID 54458PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5499
|
|
QUINTON HAZELL BSF5499
|
|
TEXTAR 92145800
|
|
TEXTAR 92145803
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
TEXTAR 98200145801
|
|
TEXTAR 98200145801PRO
|
|
TRW DF4737
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
ZIMMERMANN 230237000
|
|
ZIMMERMANN 230237050
|
|
FIAT 55700922
|
|
FIAT 55700923
|
|
OPEL 5569025
|
|
OPEL 93188918
|
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 95 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 116 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 130 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | бензин |
| Opel ADAM | 94 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 95 коня | дизел |
| Opel ADAM | 87 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ADAM | 68 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 95 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 120 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 95 коня | дизел |
| Opel ADAM | 69 коня | бензин |
| Opel ADAM | 87 коня | бензин |
| Opel ADAM | 101 коня | бензин |
| Opel ADAM | 90 коня | бензин |
| Opel ADAM | 115 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 115 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 101 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 75 коня | бензин |
| Opel ADAM | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA E Van | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA E | 150 коня | бензин |
