спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2001V |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| диаметър | 284 mm |
| за номер артикул | F2001V |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 43,3 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2001V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
VAUXHALL 93188918
|
|
APEC braking DSK2399
|
|
BENDIX 562297B
|
|
BOSCH 0986479224
|
|
BRECO BS8500
|
|
BREMBO 09493934
|
|
CAR 1421181
|
|
CIFAM 800859
|
|
DELPHI BG3944
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
FERODO DDF1298
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
GRAF DF29859
|
|
INTERBRAKE FT291V
|
|
JURID 562297J
|
|
METELLI 230859
|
|
MINTEX MDC1736
|
|
OPEN PARTS BDA225920
|
|
PILENGA V047
|
|
QUINTON HAZELL BDC5499
|
|
REMSA 698210
|
|
ROADHOUSE 698210
|
|
sbs 1815202350
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
TEXTAR 92145800
|
|
TRW DF4737
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
VALEO 197045
106.3 €
-20%
85.04 €
|
|
FIAT 55700922
|
|
FIAT 55700923
|
|
OPEL 5569025
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 95 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 116 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 130 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 95 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 95 коня | дизел |
| Fiat 500 (312) | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 95 коня | дизел |
