спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0281.1 |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 36,7 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 132 mm |
| отвор | 13,8 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422281
|
|
BOSCH 0986479776
|
|
CAR 1421716
|
|
FERODO DDF2184
133 €
-20%
106.4 €
|
|
HELLA 8DD355118261
|
|
HELLA PAGID 8DD355118261
|
|
LPR V2020V
|
|
NK 2047157
|
|
NK 3147157
|
|
PAGID 55394PRO
|
|
PILENGA V498
|
|
sbs 18152047157
|
|
TRW DF6252
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
ZIMMERMANN 600325020
|
|
SEAT 1S0615301
|
|
SKODA 1S0615301
|
|
VAG 1S0615301
|
| Volkswagen UP | 60 коня | бензин |
| Volkswagen UP | 75 коня | бензин |
| Seat Mii (KF1_) | 60 коня | бензин |
| Seat Mii (KF1_) | 75 коня | бензин |
| Skoda CITIGO | 60 коня | бензин |
| Skoda CITIGO | 75 коня | бензин |
| Volkswagen UP | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Seat Mii (KF1_) | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Skoda CITIGO | 68 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Volkswagen UP | 82 коня | |
| Volkswagen LOAD UP (US) | 82 коня | |
| Volkswagen LOAD UP (US) | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volkswagen LOAD UP (US) | 60 коня | бензин |
