спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6252 |
| височина | 39,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 4 |
| диаметър | 256 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18158
61.39 €
-20%
49.11 €
|
|
ABE C3W047ABE
37.77 €
-20%
30.21 €
|
|
APEC braking DSK2946
|
|
ATE 24012202811
|
|
BENDIX 562727BC
|
|
BORG & BECK BBD5236
|
|
BOSCH 0986479776
|
|
Brake ENGINEERING DI956968
|
|
CAR 1421716
|
|
CIFAM 8001371
|
|
COMLINE ADC2600V
|
|
DELPHI BG4647C
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
E.T.F. 192827
|
|
FERODO DDF2184
133 €
-20%
106.4 €
|
|
FERODO DDF21841
|
|
FREMAX BD9614
|
|
fri.tech. DF1549
|
|
GIRLING 6062521
|
|
HELLA 8DD355118261
|
|
HELLA PAGID 8DD355118261
|
|
ICER 78BD5602
|
|
JURID 562727JC
|
|
KAWE 6148410
|
|
LPR V2020V
|
|
METELLI 231371
|
|
METZGER 6148410
|
|
MEYLE 1155210006
|
|
MINTEX MDC2364
|
|
NATIONAL NBD1792
|
|
NK 2047157
|
|
NK 3147157
|
|
OPTIMAL BS9074
|
|
PAGID 55394
|
|
PILENGA V498
|
|
REMSA 6148410
|
|
ROADHOUSE 6148410
|
|
sbs 18152047157
|
|
sbs 18153147157
|
|
TEXTAR 92239403
|
|
TRISCAN 8120291060
|
|
TRISCAN 8120291060C
|
|
TRUSTING DF1549
|
|
VALEO 197579
|
|
WOKING D6148410
|
|
ZIMMERMANN 600325020
|
|
SEAT 1S0615301
|
|
SEAT 1S0615301H
|
|
SKODA 1S0615301
|
|
SKODA 1S0615301H
|
|
VW 1S0615301
|
|
VW 1S0615301H
|
| Volkswagen UP | 60 коня | бензин |
| Volkswagen UP | 75 коня | бензин |
| Seat Mii (KF1_) | 60 коня | бензин |
| Seat Mii (KF1_) | 75 коня | бензин |
| Skoda CITIGO | 60 коня | бензин |
| Skoda CITIGO | 75 коня | бензин |
| Volkswagen UP | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Seat Mii (KF1_) | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Skoda CITIGO | 68 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Volkswagen UP | 82 коня | |
| Volkswagen LOAD UP (US) | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volkswagen LOAD UP (US) | 60 коня | бензин |
