спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0123-0109.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 282 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 47,1 mm |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| отвор | 12,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 423109
|
|
BENDIX 562457B
|
|
BOSCH 0986479365
|
|
BRECO BS8460
|
|
BREMBO 09675220
|
|
CAR 1421186
|
|
DELPHI BG3720
96.12 €
-20%
76.9 €
|
|
FERODO DDF1496
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
FERODO DDF14961
|
|
FTE BS5411
|
|
HELLA 8DD355110631
|
|
HELLA PAGID 8DD355110631
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3304045
|
|
MINTEX MDC1567
|
|
NIPPARTS J3304045
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
NK 202626
|
|
PAGID 54284
|
|
sbs 1815202626
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92128400
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TEXTAR 98200128401
|
|
TRW DF4486
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
TRW DF7169
|
|
ZIMMERMANN 280316700
|
|
ZIMMERMANN 280316750
|
|
HONDA 45251S7AN10
|
|
HONDA 45251SCAE00
|
| Honda CIVIC VII купе (EM2) | 110 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 125 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 156 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII купе (EM2) | 120 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII купе (EM2) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 100 коня | дизел |
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII седан (ES) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII седан (ES) | 110 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
