спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0125-0182.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 47,1 mm |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| отвор | 12,7 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 425182
|
|
BRECO BS8697
|
|
BREMBO 09A40710
|
|
CAR 1421421
|
|
DELPHI BG3747
104.97 €
-20%
83.98 €
|
|
FERODO DDF1596
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FERODO DDF15961
|
|
HELLA 8DD355115571
|
|
HELLA PAGID 8DD355115571
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3304052
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
MINTEX MDC1936
|
|
NK 202654
|
|
PAGID 54779PRO
|
|
PILENGA V416
|
|
REMSA 6129710
|
|
ROADHOUSE 6129710
|
|
sbs 1815202654
|
|
TEXTAR 92177903
|
|
TRW DF6180S
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
HONDA 45251S9AE50
|
|
HONDA 45251SCAE50
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
