спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6180S |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 300 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| височина | 47 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18114
|
|
ABE C34054ABE
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
ATE 24012501821
|
|
BENDIX 562807BC
|
|
BLUE PRINT ADH243107
83.64 €
-20%
66.91 €
|
|
BORG & BECK BBD4333
|
|
BORG & BECK BBD5220
|
|
BORG & BECK BBD5222
|
|
BOSCH 0986479R24
|
|
BOSCH 0986479U53
|
|
BREMBO 09A40710
|
|
BREMBO 09A40711
|
|
DELPHI BG4214
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
FERODO DDF1596
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FERODO DDF15961
|
|
GIRLING 6061805
|
|
HELLA 8DD355115571
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3304052
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
KAVO PARTS BR2274
|
|
METELLI 231356C
|
|
MEYLE 31155210032
|
|
MEYLE 31155210032PD
|
|
MINTEX MDC2302
|
|
NATIONAL NBD1684
|
|
NK 202654
|
|
NK 312654
|
|
TEXTAR 92177903
|
|
TRISCAN 812040166
|
|
TRISCAN 812040167
|
|
TRUSTING DF1279
|
|
TRUSTING DF942
36.53 €
-0%
36.53 €
|
|
VALEO 197379
|
|
ZIMMERMANN 280318420
|
|
HONDA 45251S9AE50
|
|
HONDA 45251SCAE50
|
|
HONDA 45251SMTE00
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
