спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0129-0101.1 |
| диаметър | 296 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29 mm |
| минимална дебелина | 27,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 115 mm |
| височина | 51,6 mm |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| вътрешен диаметър | 154,5 mm |
| отвор | 12,8 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 429101
|
|
BOSCH 0986479267
|
|
BREMBO 09A63010
|
|
CAR 1421343
|
|
DELPHI BG4092
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31425
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
FERODO DDF1625
144.18 €
-20%
115.35 €
|
|
FERODO DDF16251
|
|
HELLA 8DD355114401
|
|
HELLA PAGID 8DD355114401
|
|
PAGID 54654
|
|
PILENGA V767
|
|
TEXTAR 92165400
71.73 €
-20%
57.39 €
|
|
TEXTAR 98200165401
|
|
TRW DF4928S
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
CHEVROLET 20955857
|
|
CHEVROLET 4801850
|
|
CHEVROLET 96625948
|
|
OPEL 4808848
|
|
OPEL 96625948
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 170 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 170 коня | дизел |
