спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4928S |
| повърхност | боядисан |
| минимална дебелина | 27,4 mm |
| височина | 51,6 mm |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| мярка на резбата | 12,6 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 29 mm |
| диаметър | 295 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| брой на дупките | 5 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CHEVROLET (SGM) 20955857
|
|
VAUXHALL 20955857
|
|
VAUXHALL 96625948
|
|
ATE 2401290101
|
|
ATE 24012901011
|
|
BENDIX 562671BC
|
|
BLUE PRINT ADG043126
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
BORG & BECK BBD5141
|
|
BOSCH 0986479267
|
|
BOSCH 0986AB5887
|
|
Brake ENGINEERING DI956756
|
|
BREMBO 09A63010
|
|
CAR 1421343
|
|
CAR HPD1343
|
|
DELPHI BG4092
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31425
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
FERODO DDF1625
144.18 €
-20%
115.35 €
|
|
FERODO DDF16251
|
|
FERODO DDF1625C
|
|
FERODO DDF1625C1
|
|
FTE BS7149
|
|
GIRLING 6049285
|
|
HELLA 8DD355114401
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300917
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
JURID 562671JC
54.62 €
-20%
43.7 €
|
|
METELLI 230894
|
|
METELLI 230894C
|
|
METZGER 6118310
|
|
MEYLE 6155216047
|
|
MINTEX MDC2019
|
|
NK 203666
|
|
NK 313666
|
|
PAGID 54654
|
|
PILENGA V767
|
|
REMSA 6118310
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01475
|
|
RUVILLE BFR137110
|
|
sbs 1815203666
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
SWAG 89931425
|
|
TEXTAR 92165400
71.73 €
-20%
57.39 €
|
|
TRISCAN 8120101017
|
|
TRUSTING DF1231
|
|
VALEO 197190
|
|
VALEO 297190
|
|
ZIMMERMANN 4302161220
|
|
ZIMMERMANN 430261220
|
|
ZIMMERMANN 430261252
|
|
CHEVROLET 20955857
|
|
CHEVROLET 96625948
|
|
OPEL 20955857
|
|
OPEL 48008848
|
|
OPEL 4801850
|
|
OPEL 4808848
|
|
OPEL 96625948
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
