спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0187.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 340 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 49,9 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 140 mm |
| отвор | 15,3 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430187
|
|
BENDIX 562508BC
|
|
DELPHI BG9054
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
HELLA 8DD355119681
|
|
HELLA PAGID 8DD355119681
|
|
QUINTON HAZELL BDC5707
|
|
TRW DF6041S
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
ZIMMERMANN 100332720
|
|
ZIMMERMANN 100332750
|
|
VAG 8J0615301
|
| Audi TT (8J3) | 211 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 211 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 211 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 211 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 200 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 250 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 200 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 250 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 272 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 272 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 160 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 170 коня | дизел |
| Audi TT Roadster (8J9) | 160 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 170 коня | дизел |
| Audi TT (8J3) | 265 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 265 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 200 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 200 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 340 коня | бензин |
