спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0195.1 |
| диаметър | 360 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 62 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 175 mm |
| отвор | 15 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430195
|
|
BOSCH 0986479578
|
|
BRECO BS8609
|
|
BREMBO 09887730
|
|
BREMBO 09887731
|
|
CAR 1421394
|
|
DELPHI BG9007
97.22 €
-20%
77.78 €
|
|
FERODO DDF1434
65.59 €
-20%
52.47 €
|
|
FERODO DDF14341
|
|
HELLA 8DD355114061
|
|
HELLA 8DD355118871
|
|
HELLA PAGID 8DD355114061
|
|
HELLA PAGID 8DD355118871
|
|
MINTEX MDC1825
|
|
PAGID 54620
|
|
PILENGA V442
|
|
QUINTON HAZELL BDC5733
|
|
REMSA 6114910
|
|
TEXTAR 92162000
176.33 €
-20%
141.06 €
|
|
TEXTAR 98200162001
|
|
TRW DF4792S
115.04 €
-20%
92.03 €
|
|
LAND ROVER SDB000622
|
|
LAND ROVER SDB000623
|
|
LAND ROVER SDB000624
|
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 211 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 506 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 340 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 390 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 299 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 190 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 272 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 245 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 510 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 245 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 510 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 292 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 258 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 249 коня | дизел |
