спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4792S |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 360 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| височина | 62 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата | 15 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17720
|
|
AP 24985
|
|
APEC braking DSK2498
|
|
ATE 24013001951
|
|
BENDIX 562654BC
|
|
BLUE PRINT ADJ134304
88.71 €
-20%
70.97 €
|
|
BORG & BECK BBD5999S
|
|
BOSCH 0986479578
|
|
Brake ENGINEERING DI956391S
|
|
BREMBO 09887730
|
|
BREMBO 09887731
|
|
CAR 1421394
|
|
CAR HPD1394
|
|
DELPHI BG9007
97.22 €
-20%
77.78 €
|
|
DELPHI BG9007C
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
FERODO DDF1434
65.59 €
-20%
52.47 €
|
|
FERODO DDF14341
|
|
GIRLING 6047925
|
|
HELLA 8DD355114061
|
|
HELLA 8DD355118871
|
|
JURID 562654JC
|
|
METELLI 231067C
|
|
MEYLE 53155210005PD
|
|
MGA D1653
|
|
MINTEX MDC1825
|
|
PAGID 54620
|
|
PILENGA V442
|
|
QUINTON HAZELL BDC5733
|
|
QUINTON HAZELL BSF5733
|
|
REMSA 6114910
|
|
TEXTAR 92162000
176.33 €
-20%
141.06 €
|
|
TEXTAR 92162003
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
TEXTAR 92162005
|
|
TRISCAN 812017132
|
|
TRISCAN 812017132C
|
|
TRUSTING DF1057
|
|
ZIMMERMANN 450520220
|
|
LAND ROVER SDB000621
|
|
LAND ROVER SDB000622
|
|
LAND ROVER SDB000623
|
|
LAND ROVER SDB000624
|
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 211 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 506 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 340 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 390 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 299 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 190 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 272 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 245 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 510 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 510 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 245 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 249 коня | дизел |
