спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0200.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 332 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29,9 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 62,1 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 153 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430200
|
|
BREMBO 09992311
|
|
DELPHI BG9061
127.79 €
-20%
102.23 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32264
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
FERODO DDF1714C
292.96 €
-20%
234.37 €
|
|
FERODO DDF1714C1
|
|
HELLA 8DD355117731
|
|
HELLA PAGID 8DD355117731
|
|
PAGID 54608PRO
|
|
PILENGA V715
|
|
TRW DF4852S
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
ZIMMERMANN 150344720
|
|
ZIMMERMANN 150344750
|
|
BMW 34116771985
|
|
BMW 34116793245
|
|
BMW 34116868939
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 258 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 277 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 277 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 231 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 231 коня | дизел |
