спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0130-0230.1 |
| диаметър | 340 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 34,2 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| вътрешен диаметър | 133 mm |
| отвор | 13,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 430230
|
|
CAR 1421671
|
|
DELPHI BG9107
119.92 €
-20%
95.94 €
|
|
HELLA 8DD355119641
|
|
HELLA PAGID 8DD355119641
|
|
NK 201953
|
|
PILENGA V488
|
|
sbs 1815201953
|
|
CITROEN 1611841480
|
|
CITROEN 4249F6
|
|
PEUGEOT 4249F6
|
| Citroen DS4 | 200 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 112 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 180 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 114 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 136 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 136 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 165 коня | бензин/ електро |
| Citroen DS5 | 150 коня | дизел/електро |
| Citroen DS5 | 150 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 180 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 210 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 211 коня | бензин |
