спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0134-0100.1 |
| диаметър | 360 mm |
| дебелина на спирачния диск | 34 mm |
| минимална дебелина | 31 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 59,7 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 135 mm |
| отвор | 15 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 434100
|
|
BENDIX 562517BC
|
|
BOSCH 0986479302
|
|
BRECO BV8668
|
|
BREMBO 09991511
|
|
CAR 1421043
|
|
DELPHI BG9957
111.16 €
-20%
88.93 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32520
99.92 €
-20%
79.94 €
|
|
FERODO DDF1572
105.14 €
-20%
84.11 €
|
|
FERODO DDF15721
|
|
FTE BS7117
|
|
HELLA 8DD355109841
|
|
HELLA 8DD355109851
|
|
HELLA PAGID 8DD355109841
|
|
HELLA PAGID 8DD355109851
|
|
NK 2047125
|
|
PAGID 54222
|
|
PAGID 54222PRO
|
|
PILENGA V235
|
|
QUINTON HAZELL BDC5688
|
|
REMSA 6115410
|
|
sbs 18152047125
73.93 €
-0%
73.93 €
|
|
TEXTAR 92122200
|
|
TEXTAR 98200122201
|
|
TRW DF4268
|
|
TRW DF4268S
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
ZIMMERMANN 100330500
|
|
ZIMMERMANN 100330550
|
|
VAG 3D0615301F
|
|
VAG 3D0615301M
|
|
VAG 4E0615301A
|
|
VAG 4E0615301G
|
|
VAG 4E0615301J
|
|
VAG 4E0615301P
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
