спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0136-0103.1 |
| диаметър | 385 mm |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 33,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 59,7 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 135 mm |
| отвор | 15,3 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 436103
|
|
FEBI BILSTEIN 38359
114.79 €
-20%
91.84 €
|
|
HELLA 8DD355115891
|
|
HELLA PAGID 8DD355115891
|
|
PAGID 54842PRO
|
|
TEXTAR 92184203
154.78 €
-20%
123.82 €
|
|
VAG 4E0615301E
|
|
VAG 4E0615301K
|
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
