спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92184203 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 385 mm |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 33,5 mm |
| височина | 60 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 17,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1842 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 42 cm |
| Широчина на опаковка | 40,5 cm |
| Височина на опаковка | 9 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001842
|
|
TEXTAR 98200184201
|
|
ATE 24013601031
|
|
ATE 436103
|
|
BENDIX 562696BC
|
|
BOSCH 0986479A31
|
|
DELPHI BG9070
285.48 €
-20%
228.39 €
|
|
FEBI BILSTEIN 38359
114.79 €
-20%
91.84 €
|
|
FERODO DDF2222C
|
|
HELLA PAGID 355115891
|
|
HELLA PAGID 355121521
|
|
HELLA PAGID 8DD355115891
|
|
HELLA PAGID 8DD355121521
|
|
JURID 562696JC
101.85 €
-20%
81.48 €
|
|
MINTEX MDC2099
|
|
OPTIMAL BS8246
|
|
OPTIMAL BS8246C
|
|
PAGID 54842
|
|
PAGID 54842PRO
|
|
REMSA 6123810
|
|
ROADHOUSE 6123810
|
|
TEXTAR 92184205
|
|
AUDI 4E0615301E
|
|
AUDI 4E0615301K
|
|
SEAT 4E0615301E
|
|
SEAT 4E0615301K
|
|
SKODA 4E0615301E
|
|
SKODA 4E0615301K
|
|
VW 4E0615301E
|
|
VW 4E0615301K
|
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
