спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0310-0314.1 |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 7,6 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 65,5 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 160,8 mm |
| отвор | 14,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 510314
|
|
BENDIX 562259B
|
|
BOSCH 0986479217
|
|
BREMBO 08978710
|
|
BREMBO 08978711
|
|
CAR 1421072
|
|
DELPHI BG3948
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26134
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO DDF1303
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
HELLA 8DD355111251
|
|
HELLA 8DD355111261
|
|
HELLA PAGID 8DD355111251
|
|
HELLA PAGID 8DD355111261
|
|
JURID 562259J
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
MINTEX MDC1731
|
|
NK 201557
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
NK 311557
|
|
PAGID 54329
|
|
PAGID 54329PRO
|
|
PEX 140793
|
|
QUINTON HAZELL BDC5434
|
|
QUINTON HAZELL BSF5434
|
|
sbs 1815201557
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
sbs 1815311557
|
|
TEXTAR 92132900
|
|
TEXTAR 92132903
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TEXTAR 98200132901
|
|
TEXTAR 98200132901PRO
|
|
TRW DF4448
51 €
-20%
40.8 €
|
|
ZIMMERMANN 150342500
|
|
ZIMMERMANN 150342520
|
|
BMW 34216764647
|
|
BMW 34216855001
|
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
